NEVESER VADİ KONUTLARI

New Event

NEVESER VADİ KONUTLARI - I

Ankara’nın Yenimahalle İlçesi Pamuklar Vadisinin 45.000 m2 lik yeşil alana inşa edilmiş ve toplamda 4 Blok 208 daireden oluşmaktadır. İnşaatı tamamlanan bu blokta 72 dairemiz bulunmaktadır.

PAMUK SİTESİ

New Event

PAMUK SİTESİ A - B BLOK

Pamuk Sitesi Konutları 6 Blok 320 daireden oluşan ve ortak kullanım alanları hariç brüt 141 - 159 m2 arasında değişen büyüklüklere sahip maksimum kullanım alanı mantığıyla tasarlanmıştır. 44.900 metre karelik yeşil alana sahiptir.

PAMUK SİTESİ

New Event

PAMUK SİTESİ C - D BLOK

Pamuk Sitesi Konutları 'nda, maksimum ısı tasarrufu sağlayan mantolama, su deposu, kapalı otoparkı,  katlar arası ses yalıtım şilteleri, kaliteli ve güvenilir tesisat malzemeleri, ısıcam ve ses yalıtımlı pencereler, mutfaklarda opsiyonel olarak sunulan tüketicilerin tercih ettiği kurumsal markaların ankastre ocak, fırın, davlumbaz ve mikrodalga fırın bulunmaktadır. Standart olarak sunulan vitrifiye, duş teknesi, hilton lavabo ve dolaplar ve gömme rezervuarla banyolar, çocuk bahçesi, basketbol sahası, park ve diğer yeşil alanlardan oluşan güvenli site bahçesin, binalara ait spor ve fitness salonları bulunmaktadır. Evinizin TV hattına bağlı olan ve sitenin tüm alanlarının görülebildiği 24 saat aktif kamera sistemi yer almaktadır.

ARUS SİTESİ

Special Eve

ARUS SİTESİ

Arûs Sitesi Girişim Grup ve Pakdemir güvencesiyle 18 Kat (3+1, 4+1, 5+1 teras seçenekleri ile) 46 Daireden oluşmaktadır. Kapalı ve açık spor ve oyun alanı, çocuk oyun parkı, oturma bahçesi, 8 kişilik asansör, kullandığınız kadar ödeme yapmanızı sağlayan kalorimetreli merkezi kalorifer sistemi ve deprem yönetmeliğine uygun modern inşaat teknolojisiyle donatılmıştır.

DORUK SİTESİ

New Event

DORUK SİTESİ

Ankara’nın Yenimahalle İlçesi Pamuklar Mahallesi’ de geniş yeşil alanı, çocuk oyun parkı gibi artı özellikleriyle seçkin bir konut uygulaması olan DORUK SİTESİ; 4.500 M2 ve tek blokta toplam 62 daireden oluşmaktadır. libero, tincidunt accumsan magns.